Запишіть числівники словами, поставивши їх у потрібному відмінку та узгодивши з ними іменниками. Казарма була на 1749(боєць). На острові Папуа послуговуються 1156(мова). В Україні проживає близько 42000000(мешканець). Збори 447...

Запишіть числівники словами, поставивши їх у потрібному відмінку та узгодивши з ними іменниками. Казарма була на 1749(боєць). На острові Папуа послуговуються 1156(мова). В Україні проживає близько 42000000(мешканець). Збори 447(голос) ухвалили рішення про приватизацію підприємства. Відбулася зустріч з 8593(виборець).
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.одна тисяча сімсот сорок дев"ять бійців.2.одна тисяча сто п"ятдесяти шести мовами.3.сорока двох мільйонів мешканців.4.чотириста сорока семи голосів.5.восьми тисячами п"ятсот дев"яносто трьома виборцями