Запишіть числівники в родовому, давальному та орудному відмінках: 294387, 537649, 642723

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Р.в. - двохсот дев'яносто чотирьох тисяч трьохсот вісімдесяти семи, п'ятисот тридцяти семи тисяч шестиста сорока дев'яти, шестиста сорока двох тисяч семиста двадцяти трьох Д.в. - двомстам дев'яноста чотирьом тисячам трьомстам вісімдесяти семи, п'ятистам тридцяти семи тисячам шестистам сорока дев'яти, шестистам сорока двом тисячам семистам двадцяти трьом О.в. - двомастами дев'яноста чотирма тисячами трьомастами вісімдесятьма сімома, п'ятьмастами тридцятьма сімома тисячами шістьмастами сорока дев'ятьма, шістьмастами сорока двома тисячами сьомастами двадцятьма трьома