Запишіть іменини у формі кличного відмінка однини: Козак,добродій, Андрій, Марія, парубок, сокіл, Ганна Василівна, пан Дмитро, пані Галина, друг Сергій, Наталія Іванівна Василенко. Дуже вдячна!❤️
Запишіть іменини у формі кличного відмінка однини:
Козак,добродій, Андрій, Марія, парубок, сокіл, Ганна Василівна, пан Дмитро, пані Галина, друг Сергій, Наталія Іванівна Василенко.
Дуже вдячна!❤️
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Козаче, добродію, Андрію , Маріе , парубку , соколе , Ганно Василівно , пане Дмитро , пані Галино , друже Сергію , Наталіе Іванівно Василенко .
Якось так