Запишіть речення, розставивши розділові знаки, вставивши пропущені букви і знявш?

Запишіть речення, розставивши розділові знаки, вставивши пропущені букви і знявш?? риску.підкресліть головні та другорядні члени, напишіть над кожним словом, якою частиною мови воно є .По обидва береги Раставиці через усю Вербівку стеляться сукупні городи та левади, не одгороджені тинами. Один город одділяється од другого тільки рядком верб або межами.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Стеляться - присудок городи та левади - підмети один город - підмет одділяється - присудок По, через, та, од - прийменники обидва, один, другого - числівники береги, Раставиці, Вербівку,  городи, левади, тинами, город,  рядком, верб, межами - іменники усю - займенник стеляться, одділяється - дієслова сукупні - прикметник не одгороджені - дієприкметник тільки - частка але - сполучник