Запишіть слова у два стовпчики: I — форми слів; II — спільнокореневі слова. Вода, в?

Запишіть слова у два стовпчики: I — форми слів; II — спільнокореневі слова. Вода, в??дяний, водичка, воду, воді, підводник, водою, водолаз, води, водограй; квітка, квітник, квіткою, квітки, квітковий, квітку, квітувати, квітці, квіточка; ріка, річечка, заріччя, ріку, річковий, рікою, річище; літо, літу, літній, літа, літечко, літом.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I                                                         Вода,воду,воді,водою,квітка,квіткою,квітку,квітці,ріка,ріку,рікою,літо,літу,літа,літом.  II                            Водяний,водичка,підводник,водолаз,води,водограй,квітки,квітковий,квіткувати,квіточка,річечка,заріччя,річковий,річище,літній,літечко.