Запишіть у таблицю дві відмінності між поняттями та наведіть приклади : громадська організація та політична партія

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Громадська організація: 1.1)Незареєстровані особи. 1.2)Не сплачують податки . 2)Політична партія: 2.1)Зареєстровані особи. 2.2)Сплачують податки. Приклади : 1)мітингуваючі проти корупціонерів 2)Верховна рада України