Запишыце словами лики у наступных колькасна-именных спалучэннях На 2751 гекраты, у 1380 годзе, на 985 старонках, на 985-м киламетры, у 2000 годзе, у 2010 годзе. Помогите пожалуйста

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
на дзве тысячы сямсот пяцьдзясят адным гектары, у тысяча трыста васьмідзясятым годзе,на дзевяцьсот восьмідзесяці пятых старонках, на дзевяцьсот восьмідзесят пятым кіламетры, у двухтысячным годзе, у дзве тысячы дзесятым годзе.