Запитання і завдання для повторення:    1.Яка частина називається іменником?  2.Як змінюються іменники?Наведи приклади.  3.За  допомогою Чого встановлюється зв язок іменників з іншими  словами в реченні?Наведи приклади. 4. Наве...

Запитання і завдання для повторення:    1.Яка частина називається іменником?  2.Як змінюються іменники?Наведи приклади.  3.За  допомогою Чого встановлюється зв язок іменників з іншими  словами в реченні?Наведи приклади. 4. Наведи приклади  іменників-синонімів та іменників-антонімів. 5.Якими членами речення можуть виступати іменники?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Самостійна частина мови, яка називає предмет і відповідає на питання -хто? -що? 2. Іменники змінюються за відмінками: Мати, матері, матері, матір, матір'ю, на матері. 3. За допомогою зміни закінчень. 4. Синоніми: друг, приятель, товариш, побратим. Антоніми: радість - сум, швидко - повільно. 5. Іменники можуть виступати другорядними членами речення, або ж підметами.