Запропонуйте спосіб, за допомогою якого можна розділити заряд тіла на дві рівних частинки. За яких умов це можливо?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Має бути 2 тіла, одне з яких заряджене і при взаємодії цих двох тіл заряд буде розприділятися порівну, що на одному тілі то і на іншому. Неможливо лише за 2 умов, якщо одне з тіл має заряд рівний заряду електрона, або тіло має непарну кількість зарядів.