Завдання 161. Знайдіть неправильно побудовані речення з дієприслівниковими зворотами й відредагуйте їх: а) Вислухавши учня, вчитель дав йому кілька порад. …………………………………………………………………………………….…… б) Скопавши город, хлопці почали сад...

Завдання 161. Знайдіть неправильно побудовані речення з дієприслівниковими зворотами й відредагуйте їх: а) Вислухавши учня, вчитель дав йому кілька порад. …………………………………………………………………………………….…… б) Скопавши город, хлопці почали садити картоплю. …………………………………………………………………………………………. в) Переїхавши до міста, у нього почалися проблеми зі здоров'ям. …………………………………………………………………………………………. г) Шукаючи дороги до села, нас застала ніч. ……………………………………………………………………………….………… д) Оглядаючи хворого, у лікаря виникли сумніви щодо діагнозу. …………………………………………………………………………………………. Особливості побудови речень з однорідними членами Завдання 162. Відредагуйте речення з однорідними членами: а) Бібліотека одержує газети, журнали, періодику. …………………………………………………………………………………………. б) На фабриці освоєно і розпочато випуск нової продукції. ………………………………………………………………………………….…………………………………………………………………………………………………. в) Було посіяно 8 гектарів зернових, 5 гектарів жита. ………………………………………………………………….……………………………………………………………………………………………………………….… г) Батько любить і турбується про дітей. ………………………………………………….………………………………………………………………………………………….……………………………………… д) Фермерські господарства не тільки забезпечують нашу область а й інші регіони України. …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………… е) Реферат не лише може бути джерелом інформації про нову літературу а й самостійним різновидом навчальної роботи. …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………… є) Така демографічна ситуація не тільки характерна для нашого міста а й для інших обласних центрів. …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………… ж) Це не стільки завдання школи скільки батьків. ……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
161. напевно В ( переїхавши до міста,у хлопця почались проблеми зі здоров"ям)