Завданя: Визначити вжиті в них прийменники! 1) Обернути кругом пучки 2) Дивитися кріз пальці 3) Пропустити мимо вух 4) Воювати з вітряками 5) Лізти поперед батька в пекло 6) Міцно триматися на ногах 7) Світ крутиться п...

Завданя: Визначити вжиті в них прийменники! 1) Обернути кругом пучки 2) Дивитися кріз пальці 3) Пропустити мимо вух 4) Воювати з вітряками 5) Лізти поперед батька в пекло 6) Міцно триматися на ногах 7) Світ крутиться перед очима 8) плювати проти вітру 9) Поставити під удар
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. кругом 2. крізь 3. мимо  4. прислівника немає 5. поперед 6. міцно 7. - прислівника не має 8. проти 9. прислівника не має