Завершіть кожне речення : 1. Улюбленою працею людина буває не виснажена , а ... 2. Відчуття задоволення часто буває не висловленим , а... 3. Усвідомлення корисності зробленого робить нас не стомленими , а... Допоможіть будь лас...
Завершіть кожне речення :
1. Улюбленою працею людина буває не виснажена , а ...
2. Відчуття задоволення часто буває не висловленим , а...
3. Усвідомлення корисності зробленого робить нас не стомленими , а...
Допоможіть будь ласка, дуже вас прошу!!!
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Улюбленою працею людина буває не виснажена , а задоволена.
2. Відчуття задоволення часто буває не висловленим , а передбаченим.
3. Усвідомлення корисності зробленого робить нас не стомленими , а зобов'язуючим.