Завершіть кожне речення : 1. Улюбленою працею людина буває не виснажена , а ... 2. Відчуття задоволення часто буває не висловленим , а... 3. Усвідомлення корисності зробленого робить нас не стомленими , а... Допоможіть будь лас...

Завершіть кожне речення : 1. Улюбленою працею людина буває не виснажена , а ... 2. Відчуття задоволення часто буває не висловленим , а... 3. Усвідомлення корисності зробленого робить нас не стомленими , а... Допоможіть будь ласка, дуже вас прошу!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Улюбленою працею людина буває не виснажена , а задоволена. 2. Відчуття задоволення часто буває не висловленим , а передбаченим. 3. Усвідомлення корисності зробленого робить нас не стомленими , а зобов'язуючим.