Завершити  ці  рядки,                                                                                                                         З  восьмим  вітерцем  крилатим                                                       ...

Завершити  ці  рядки,                                                                                                                         З  восьмим  вітерцем  крилатим                                                                                                    политів я  мандрувати,                                                                                                                                                                                          гори                                                                                                                                                        море,
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
З восьмим витерцем крилатим полетив я мандрувати,перйшов я гори и переплив я море.Дуже люблю мандрувати,то мерший годи чекати.