Зайчиха розклала 12 морквинок і 8 бурячків на 4 тарілки порівну. Скільки овочів на одній тарілці Складіть будь ласка умову, розв'язок знаю, потрібна умова

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
моркв.-12 бурячк.-8 на чотири тарілки порівну розв"язання:  1) 12+8=20(шт)-всього овочей 2)20:4=5(шт)-в одній тарілці Відповідь: 5 овочів в одній тарілці
Гость
морковок - 12 шт. свекла - 8 шт. всего тарелок - 4 шт. 1 тарелка - ? морковок 1 тарелка - ? свеклы 1 тар. - ? овощей 1)   12:4=3(шт.) -морковок на 1 тарелке 2)   8:4=2(шт.) - свеклы на одной тарелке 3)   3+2=5(шт.) - овощей на 1 тарелке