Зазначте умови грунтоутворення для дерново-підзолистих грунтів. Розкажіть про їх властивості, особливості поширення. Які меліоративні заходи необхідні для підвищення їх родючості.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дерново підзолисті утворюються на водно-льодовикових глинистих,піщаних відкладах під дубово-сосновими лісами. Поширені на терасах річок. Для покращення родючості ці грунти вапнуюють,вносять мінеральні добрива. Бо в складі цих грунтів сполуки алюмінію та заліза.