Жедел болып өткен əрекет қимылдар қызықты хабарлама жазып беріңіздерші өтініш. Алдын ала ҮЛКЕН РАХМЕТ ♡♡♡☆☆☆☆!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Жедел болып өткен әрекет қимылЖеделболыпткенрекет—имылдартаырыбына хабарламаны жазукерек. Кмектесздерш.Жедел ткен ша мысалы:мен бардым сен келд бз айттыОсы шақ, келер шақ, өткен шақ сөйлемНапишите мне правило каз яз етистик шактарыБаяндауш кай соз табынан болып тур:Әлемдегі асыл жан эссе керек болып тур.