Зі слів кожного ряду утворіть нове слово, узявши з першого слова перший звук, із другого-другий, із третього-третій і далі відповідно. Серед отриманих вами нових слів у школі на уроці зайвим буде а)перо-земля-канат-титан-канал;...

Зі слів кожного ряду утворіть нове слово, узявши з першого слова перший звук, із другого-другий, із третього-третій і далі відповідно. Серед отриманих вами нових слів у школі на уроці зайвим буде а)перо-земля-канат-титан-канал; б)зебра-коса-каша-полин-корито; в)риба-курка-гачок-морква-думка; г)план-мати-марка-кортик-рамка; )літо-пісня-піжама-плакса-озеро.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а)пенал б)зошит в)ручка г)парта д)ліжко Відповідь:д)