Зi словами: розквiтла; дощ; прекрасна; пресвiтла- виконайте письмовий розбiр за будо?

Зi словами: розквiтла; дощ; прекрасна; пресвiтла- виконайте письмовий розбiр за будо??ою
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Розквітла роз- префікс квіт- корінь л- суфікс а- закінчення розквітл- основа дощ дощ- корінь, основа прекрасна-  пре- префікс красн- корінь а- закінчення прекрасн- основа пресвітла пре- префікс світ- корінь л- суфікс а- закінчення пресвіт- основа