Зима пора дітей сонці сніговик дід мороз в цих словах визначити рід числовідміну

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
зима - жіночий рід однина, 1 відміна пора - жіночий рід однина, 1 відміна дітей - діти (це іменник, який вживається тільки в множині, відміни і роду не має) сонці - середній рід однина, 2 відміна сніговик - чоловічий рід однина, 2 відміна дід мороз - чоловічий рід однина 2 відміна