ЗМІНІТЬ ПОДАНІ СЛОВА ТАК.ЩОБ У НИХВІДБУЛОСЯ ЧЕРГУВАННЯ ГОЛОСНИХ АБО ПРИГОЛОСНИХ У КОРЕНІ.СКЛАДІТЬ РЕЧЕННЯ З ЦИМИ СЛОВАМИ ПОЗНАЧТЕ КОРІНЬ.ОСІНЬ.СЕЛО.ДОРОГА КНИГА.МУХА.КОЖУХ.ПЛУГ.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
осінь - осені, село - сільський, дорога - доріжка, книга - книжечка, муха - мушка, кожух - кожушок, плуг - плужок. Із приходом осені дерева скинули листя і заснули. Доріжка, мов стрічка, повилась через поле. Оленка читала цікаву книжечку.