Значение мирового океана в жизни человека. надо как можно короче предложений 10-15 заранее спс!!!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Глибоководне ложе Світового океану - найкраще місце для захоронення контейнерів з токсичними речовинами і радіоактивними відходами.Це цікаво У кожному кубічному кілометрі морської води міститься близько 50 млн т розчинених речовин, у тому числі 20 млн т солей хлору і натрію, 9,5 млн т магнію, 6 млн т сірки, багато йоду брому, урану, алюмінію, міді, калію, торію, золота, срібла.Загальні розміри розчинених у Світовому океані мінеральних речовин становлять 4,8 • 1016 т. Тільки золота розчинено в ньому 8-10 млн т, або приблизно по 1,5 кг на кожного мешканця Землі.