Знайдіть бічну сторону рівнобедреного трикутника якщо його периметр на 12 см біль?

Знайдіть бічну сторону рівнобедреного трикутника якщо його периметр на 12 см біль??ий за основу
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Оскільки трикутник рівнобедрений, то обохначім х- обидві сторони трикутника, у- підставу, у + 12- периметр. складемо рівняння: х + у = у + 12 х + у-у = 12 х = 12 це обидві сторони трикутника, а одна сторона буде дорівнює: х: 2 = 12: 2 = 6 см