Знайди дієслова, які означають завершену дію. Сьогодні Микола першим повернувся додому. Відчинивши двері і зайшоаши до поредпокою, він уже хотів увімкнути світло, та раптом відчув різкий запах газу. Хлопчик прожогом кинувся до ...
Знайди дієслова, які означають завершену дію. Сьогодні Микола першим повернувся додому. Відчинивши двері і зайшоаши до поредпокою, він уже хотів увімкнути світло, та раптом відчув різкий запах газу. Хлопчик прожогом кинувся до балконних дверей і відчинив іх. А раптом побіг до сусідів викликати по телефону допомогу.
ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУСТО :с
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Повернувся,Відчинивши, знайшовши, відчув, відчинив, побіг, кинувся.