Знайдить кути рівнобедреного трикутника, бічна сторона якого становить чверть дуги описаного кола

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Кути при основі рівнобедренного трикутника це вписані кути градусна міра яких у 2 рази менше за дугу на яку вони спираються. Так як чверть дуги має градусний вимір  360°/4=90°, то вписаний кут, а він і є кут при основі Δ, становить 90°/2=45°