Знайдіть помилки пов’язані з координацію підмета і присудка. Виправте речення. Я з друзями відпочивали в оздоровчому таборі “Політехнік-1”. Більшість молодих подружніх пар хотіли б мешкати окремо від батьків. За кордоном працюю...

Знайдіть помилки пов’язані з координацію підмета і присудка. Виправте речення. Я з друзями відпочивали в оздоровчому таборі “Політехнік-1”. Більшість молодих подружніх пар хотіли б мешкати окремо від батьків. За кордоном працюють велика кількість наших співвітчизників. У парламенті більшість депутатів вдягають маску. Тріо “Крайня хата” намагалися бути схожими на тріо “Либідь”. До підйому залишилися три години. ООН провів чергове засідання.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ми з друзями відпочивали в оздоровчому таборі "Політехнік-1". Більшість молодих подружніх пар хотіли мешкати окремо від батьків. За кордоном працює велика кількість наших співвітчизникі. У парламенті більшість депутатів вдягають маски. Тріо "Крайньої хати" намагалися бути схожими на тріо "Либідь". До прийому залишилося три години. ООН провела чергове засідання.