Знайдіть речення ,у якому неміє помилки в уживанні видових форм дієслова. а)Суфікс змінює тональність слова,забарвить його емоційним змістом. б)Пестливі суфікси приєднаються до багатьох іменників. в)Через рік Петров закінчив фа...

Знайдіть речення ,у якому неміє помилки в уживанні видових форм дієслова. а)Суфікс змінює тональність слова,забарвить його емоційним змістом. б)Пестливі суфікси приєднаються до багатьох іменників. в)Через рік Петров закінчив факультет у повертається на посаду керівника штабу. г)Народна творчість і українські поети завжди заспівали і співають величну пісню Матері. д)Мати народила нас,навчила говорити й запалила в серці вічне світило пісні.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
д)Мати народила нас,навчила говорити й запалила в серці вічне світило пісні.