Знайдіть силу струму в мідному провіднику завдовжки 100 м і діаметром 1,0 мм, якщо на кінці провідника подано напругу 6,8 В.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
[latex]l=[/latex] =100 м d= 1,0 мм=[latex] 10^{-3} [/latex] м [latex]U=6,8[/latex] B ρ=[latex]1,7* 10^{-8} [/latex] Ом*м [latex]I-?[/latex] [latex]I= \frac{U}{R} [/latex] [latex]R=[/latex]ρ[latex] \frac{l}{S} [/latex] [latex]S= \pi R^{2} [/latex] , [latex]R= \frac{d}{2} [/latex] [latex]S= \frac{ \pi d^{2} }{4} [/latex] [latex]R=[/latex]ρ[latex] \frac{4l}{ \pi d^{2} } [/latex] [latex]I= \pi d^{2} U/[/latex]4ρ[latex]l[/latex] [latex]I= \frac{3,14* (10^{-3}) ^{2}*6,8 }{4*1,7* 10^{-8}*100 } =3,1 [/latex] A.