Знайдіть у текстах порушення логічності Кожний герой має свої індивідуальні риси. У мові він уживав місцеві слова й діалектизми. Шевченко подру...

Знайдіть у текстах порушення логічності Кожний герой має свої індивідуальні риси. У мові він уживав місцеві слова й діалектизми. Шевченко подру...Знайдіть у текстах порушення логічності Кожний герой має свої індивідуальні риси. У мові він уживав місцеві слова й діалектизми. Шевченко подружився з друзями. Вона людина передових і прогресивних поглядів.У січні місяці багато релігійних свят. На вулиці було чути крик дитячих голосів. Це дуже здібний і перспективний на майбутнє хірург. Ми радіємо й гордимося успіхами наших спортсменів. Ти маєш свою власну бібліотеку? Ти написав свою автобіографію? На долонях рук з’явилися мозолі
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Кожний герой має  індивідуальні риси. У мові він уживав  діалектизми. Шевченко знайшов друзів. Вона - людина прогресивних поглядів. У січні  багато релігійних свят. На вулиці було чути  дитячі голоси. Це дуже здібний і перспективний  хірург. Ми  гордимося успіхами наших спортсменів. Ти маєш свою  бібліотеку? Ти написав  автобіографію? На долонях  з’явилися мозолі
Гость
У кожного героя є індивідуальні риси. // Кожному герою властиві індивідуальні риси. У мові він використовував діалектизми. // Розмовляючи, він використовув місцеву лексику. Шевченко знайшов собі друзів. Вона є людиною прогресивних поглядів. У січні багато релігійних свят. На вулиці було чути дитячий галас. Це дуже здібний і перспективний хірург. Ми пишаємося успіхами наших спортсменів. У тебе є власна бібліотека? Ти написав автобіографію? На долонях з’явилися мозолі.