Знайти індуктивність замкнутого контору площею 20 см2, якщо магнітна індукція 1 Тесла та магнітні лінії напрямлені під кутом 30 градусів до контору...

Знайти індуктивність замкнутого контору площею 20 см2, якщо магнітна індукція 1 Тесла та магнітні лінії напрямлені під кутом 30 градусів до контору...Знайти індуктивність замкнутого контору площею 20 см2, якщо магнітна індукція 1 Тесла та магнітні лінії напрямлені під кутом 30 градусів до контору, сила струму 5 А
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Непонятно, какой угол брать. Если 30- угол по отношению к плоскости контура, то угол между нормалью и магнитными линиями будет 60 градусов. Ф=B*S*cosa Ф=L*I L*I=B*S*cosa  L=B*S*cos60/I=1*20*10^-4*0,5/5=2*10^-3 Гн Если ответ другой, возьмите cos30