Знайти площу діагонального перерізу прямокутного паралепіпеда висота якого дорівнює 12 см а сторона основи8 і 6

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
a=8 b=6 h=12 1) діагональ основи (як прямокутника) по теоремі Піфагора дорівнює [latex]d=\sqrt{a^2+b^2}=\sqrt{6^2+8^2}=10[/latex] см   2)Площа діагонального перерізу (як прямокутника) дорівнює S=dh=10*12=120 кв.см