Зозулин льон відноситься до дводомних рослин тому що має органи:....... Гаметофіт(статеве покоління)має..... будову і є переважаючим.Споровіт(нестатеве покоління)росте на ..... і живиться за його рахунок.Спорофіт має таку будов...

Зозулин льон відноситься до дводомних рослин тому що має органи:....... Гаметофіт(статеве покоління)має..... будову і є переважаючим.Споровіт(нестатеве покоління)росте на ..... і живиться за його рахунок.Спорофіт має таку будову..... ДОпоможіть будь ласка
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
:прості листки з однією жилкою,ризоїди,відсутність плодів насіння ,квітокмає антеридії і архегонії,пряме не розгалужене стебло гаметофіт має будову зеленої нитки спорофіт росте на гаметофіті  спорофіт має будову коробочки з ніжкою і кришечкою