Зробіть... будь-ласка, не важке.))Прочитайте уривок із повісті І. Нечуй-Левицького "Кайдашева сім"я""Був широкий в плечах, з батьківськими карими гострими очима, з блідуватим лицем.Гострі темні очі були ніби сердиті"Таку портре...

Зробіть... будь-ласка, не важке.))Прочитайте уривок із повісті І. Нечуй-Левицького "Кайдашева сім"я" "Був широкий в плечах, з батьківськими карими гострими очима, з блідуватим лицем. Гострі темні очі були ніби сердиті" Таку портретну характеристику письменник дав? А Карпу  Б Лавріну В старому Кайдашу Г старому балашу
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Звісно ж, Карпові. Адже він, був схожий на батька, а Лаврін-на матір))