Зробіть висновок про складність будови та поведінки гідри порівнянно з одноклітинним організмом .

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Гідра - багатоклітінна тварина, яка має два шари: ектодерму і ентодерму. У одноклітинних організмів таких шарів немає. До того ж , одноклітинні организми мають лише одну клітину, яка виконує всі функції, а от прісноводна гідра, типовий представник кишковопорожнинних, має багато клітин, які містяться в ектодермі та в ентодермі і виконують різні функції.