Зробити аналіз іменника каштан и горих у такій послідовності: 1. Аналізоване слово. 2.На яке питання відповідає? 3.Яка це частина мови? 4.Назва власна чи загальна.5.істота чи не неістота.6.Рід 7.Число.8.З якими слова в реченні ...

Зробити аналіз іменника каштан и горих у такій послідовності: 1. Аналізоване слово. 2.На яке питання відповідає? 3.Яка це частина мови? 4.Назва власна чи загальна.5.істота чи не неістота.6.Рід 7.Число.8.З якими слова в реченні зв:язане?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
каштан- іменник; що? власна назва;чоловічий рід; однина горіх- іменник;що? власна назва; однина; чоловічий рід