Зробити позначення 2,3,4,7 будьласко !! Требо терміново!!! Даю великі бали !!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2. Розділові знаки в складному, безсполучниковому реченні. Тире - показує, що відбувається швидка зміна подій. Крапка з комою - частини цього безсполучникового речення поширені та далекі за змістом. 3. Розділові знаки в складному, безсполучниковому реченні. Крапка з комою тут вживається, бо дві частини речення далекі за змістом. 4. Розділові знаки в складному, безсполучниковому реченні. Тире тут пишеться тому що у першому реченні вказується на  час або умову того, про що говориться в другому. Коми - частини речення тісно зв'язані між собою. 7. Кома між першими двама частинами - бо частини зв'язані за змістом. Двокрапка - бо друге речення пояснює, доповнює і або розкриває зміст першого