Зробы анализ именника дубом 1. анализоыане слово. 2.на яке питання видповидае 3.яка це частына мовы 4.назва власна чи загальна 5.назва истоты чи неистоты 6.рид (в одныни) 7.число 8.яким э членом речення н

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Дуб 2.Подивися в тексті я незнаю) 3.Що? 4.Іменник 5.Загальна 6.Не істота 7.Чоловічий рід. 8. Теж незнаю дивися в тексті)