Звертання або вставні слова не передають ставлення до адресата в реченні: A) Співу?

Звертання або вставні слова не передають ставлення до адресата в реченні: A) Співу??а, солов’їна мово-мамо! Перед тобою – сонячні мости (Н. Шутенко). Б) Республіка повинна, є одного боку, задовольняти свої потреби в кадрах, а з другого – на договірних основах задовольняти прохання близьких і далеких сусідів (В. Русанівський). B) На щастя, сом пішов берегом, і я, слава Богу, встиг ухопитися за кущ (Остап Вишня). Г) Рости, рости, моя пташко, мій маковий цвіте (Т. Шевченко).
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
B) На щастя, сом пішов берегом, і я, слава Богу, встиг ухопитися за кущ (Остап Вишня).