Зв'язок сдів у речені горобина( пишатися) коралоаим намистом.( У) височині журно курликали( журавель).

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Горобина пишається кораловим намистом. ( Що ?) горобина ( що робить?) пишається, пишається ( чим?) намистом, намистом ( яким?) кораловим. У височині журно курликали журавлі. ( Хто?) журавлі (що робили?) курликали, курликали ( де?) у височині, курликали (як?) журно.