З'ясуйте, яким членом речення є виділене слово. Золотого (сонця) пектораль цілий день Говерла приміряла. Ніч в обіймах трима моє серце і (сміх) напівсонних речей. В моєї мрії крила білі, але вони давно (безсилі). Серед усіх пад...

З'ясуйте, яким членом речення є виділене слово. Золотого (сонця) пектораль цілий день Говерла приміряла. Ніч в обіймах трима моє серце і (сміх) напівсонних речей. В моєї мрії крила білі, але вони давно (безсилі). Серед усіх падінь і злетів в цієї правди (зміст) ясний. (Повік) не зміряти нікому любові в серці золотому.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сонця - додаток (питання непрямих відмінків. Всі відмінки, крім називного.) Сміх - додаток Безсилі - означення ( яка?  який?  яке?  які?  та ще деякі) Зміст - підмет (питання називного відмінка: хто?  що?) Повік - обставина ( як?  де  куди?  коли?  звідки?)