Зясуйте значеня й походження поданих фразеологізмівДомоклів мяч,мідасів суд,слуга Мельпомени,спочивати на лаврах,сізіфова праця авгеєві стані.Будь ласка допоможіть якщо хтось назве правильна можу кинути на телефон 4грнбудь ласк...

Зясуйте значеня й походження поданих фразеологізмів Домоклів мяч,мідасів суд,слуга Мельпомени,спочивати на лаврах,сізіфова праця авгеєві стані.Будь ласка допоможіть якщо хтось назве правильна можу кинути на телефон 4грн будь ласка дуже треба (в душках пишіть номер телефону)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Неминуча загроза, митець, купатися в славі, непосильна праця, надзвичайно запущене місце