Лабораторная работа: Розвиток пам’яті, мислення, уваги у дітей дошкільного віку
Розвиток мови
Тема : Знайомство з приміщеннями дитячого садку, їх призначенням і назвами
Д/г: «Що робили не скажемо…»
Мета : Ознайомити дітей з приміщеннями дитячого садку, провести екскурсію і розповісти дітям про призначення кімнат (клас, ігрова, їдальня, музичний зал, кабінет логопеда…). Розповісти дітям, як потрібно вести себе у дитячому садку.
Корегувати пам’ять, мислення, увагу, поведінку та дрібну моторику. Збагачувати активний і пасивний словник новими словами. Здійснювати корекцію недоліків мови. Ставити дітей в умови потрібні для спілкування, вчити висловлювати свої думки.
Виховувати любов до дитячого садку, правильну поведінку на занятті, терпіння, посидючість, дисциплінованість.
Інд. робота: Сашко Р., Ілля А., Оля М, Микита Д., Тарас П., Сашко Х.
Хід заняття.
І. Нервово-психологічна підготовка.
ІІ. Організаційна частина.
-логопедична хвилинка .(Казочка про язик)
-пальчикова гімнастика .(Капуста)
ІІІ. Головна частина.
1. Вступне слово вчителя про дитячий садок і як потрібно себе тут поводити.
2. Екскурсія по приміщенням дитячого садку і розповідь педагога про їх призначення. (у спальні-спимо, в ігровій-граемо, у їдальні-їмо, у класі-вчимось…)
3. Вивчити віршик: Мы приходим в детский сад-
Там игрушки стоят.
Паровоз, пароход дожидаются ребят.
4.Фіз.- хвилинка.
5. Демонстрація малюнків з зображенням садових приміщень. Діти повинні сказати як називається ця кімната і що в ній роблять діти.
6. Д/г.»Що робили не скажемо…».
- діти за допомогою вчителя імітують як вони: сплять, їдять, співають, сидять на занятті, а один учень відгадує, що показують діти і в якій кімнаті вони знаходяться.
5. Заключна частина.
- підсумкові запитання.
- Дидактично - конструктивна гра:
Побудувати дитячий садок з будівельного матеріалу.(кубиків, цеглинок).
Фему
Тема : Знайомствоз геометричними фігурами і кольором. Співвідношення за кольором і формою.
Д/г: «Знайди таку ж фігуру.»
--> ЧИТАТЬ ПОЛНОСТЬЮ <--