. У котрому рядку всі слова написано правильно? а) з-посеред, Верховна Рада, не можна, пліч-о-пліч, зфотографувати; б) бесперешкодно, ядерно-енергетичний, ахіллесова п’ята, на

. У котрому рядку всі слова написано правильно? а) з-посеред, Верховна Рада, не можна, пліч-о-пліч, зфотографувати; б) бесперешкодно, ядерно-енергетичний, ахіллесова п’ята, на -гора, цвях; в) з давніх-давен, превеликий, Грінченків словник, дорожчий; г) брутто, середньовіччя, аби-який, величезний, пристрасний; ґ) день-у-день, премудрий, вищий, лісостеп.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В) з давніх-давен, превеликий, Грінченків словник, дорожчий;