1. Частку не з дієприслівником треба писати окремо в реченніА Я не не/здужаю, нівроку, а щось такеє бачить око, і серце жде чогось(Т. Шевченко).Б Не/копавши криниченьки, водиці не пити (Нар. творчість).В Не/знаючи, мовчи, а зна...

1. Частку не з дієприслівником треба писати окремо в реченні А Я не не/здужаю, нівроку, а щось такеє бачить око, і серце жде чогось (Т. Шевченко). Б Не/копавши криниченьки, водиці не пити (Нар. творчість). В Не/знаючи, мовчи, а знаючи, не кричи (Нар. творчість). Г Він сидів замріявшись не/відриваючи очей від широководдя (Гр. Тютюнник). 2. Одиничний прислівник НЕ потрібно виділити комами в реченні (розділові знаки пропущено) А Діти поснідавши вирушили на прогулянку. Б Зміст статті можна переказати не перечитуючи. В Чоловіки почали працювати не покладаючи рук. Г Учитель попросив Михайла відповісти стоячи. 3. Граматично правильне закінчення речення «Вивчаючи іноземні мови...» А учитель рекомендує школярам робити нотатки Б кожного дня дізнаюся щось нове та цікаве В необхідно виконувати вправи з граматики Г велику роль має усне спілкування Д ретельно повторюються слова та вирази 4. Установіть відповідність між суфіксом і дієсловом, за допомогою якого можна утво­рити дієприслівник. 1 –учи А бачити 2 -ачи Б прибігти 3 -вши В настати 4 -ши Г плакати Д зазнавати
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 В 2 Б 3В 4 1 Г 2 А 3 Д 4 Б