1. Дієприслівниками є всі слова рядкаА співаючі, принісши, захищаючи Б випікши, танцюючи, розмитоВ стрічаючи, зробивши, міліючиГ цілуючи, здоланий, спостерігаючи 2. Частку не з дієприслівн...

1. Дієприслівниками є всі слова рядка А співаючі, принісши, захищаючи Б випікши, танцюючи, розмито В стрічаючи, зробивши, міліючи Г цілуючи, здоланий, спостерігаючи 2. Частку не з дієприслівником треба писати окремо в реченні А Я не не/здужаю, нівроку, а щось такеє бачить око, і серце жде чогось (Т. Шевченко). Б Не/копавши криниченьки, водиці не пити (Нар. творчість). В Не/знаючи, мовчи, а знаючи, не кричи (Нар. творчість). Г Він сидів замріявшись не/відриваючи очей від широководдя (Гр. Тютюнник). 3. Одиничний прислівник НЕ потрібно виділити комами в реченні (розділові знаки пропущено) А Діти поснідавши вирушили на прогулянку. Б Зміст статті можна переказати не перечитуючи. В Чоловіки почали працювати не покладаючи рук. Г Учитель попросив Михайла відповісти стоячи. 4. Розділові знаки правильно вжито в реченні А Так, тримаючи, руку в руці якийсь час і помовчали вони (С. Скляренко). Б Сашко, нічого не відповівши, повернувся й почав збирати квіти (О. Гончар). В Леся, лежачи під ковдрою чула як у садку сонно зітхав між гіллям вітер (М. Олійник). Г Мати Марія сидячи, біля дочки чує як у Галі пашать щоки (Є. Гуцало). Д Тут ліс кінчився, і на роздоріжжі стирчала, похилившись низько на бік стара корч­ма (М. Грушевський ). 5. Граматично правильне закінчення речення «Вивчаючи іноземні мови...» А учитель рекомендує школярам робити нотатки Б кожного дня дізнаюся щось нове та цікаве В необхідно виконувати вправи з граматики Г велику роль має усне спілкування Д ретельно повторюються слова та вирази 6. Потребує редагування речення А Кущі буйно розрослися, створюючи приємний затінок у спеку. Б Прозорі хвилі тихо шуміли, котячись на берег. В Готуючи вечерю, мати слухала останні новини. Г Діти, утомившись від виснажливої спеки, швидко заснули. Д Слухаючи музику, виникло бажання співати. Завдання 7, 8 має на меті встановлення відповідності. До кожного рядка, позначеного цифрою, доберіть відповідник, позначений буквою, і впишіть цю букву в таблицю (2 б) 7. Установіть відповідність між суфіксом і дієсловом, за допомогою якого можна утво­рити дієприслівник. 1 –учи А бачити 2 -ачи Б прибігти 3 -вши В настати 4 -ши Г плакати Д зазнавати
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 в 2 а 3 в 4 б 5 в 6 а 7 1б 2а 3г 4б
Гость
а це точно правильно