1 До стовбура мозку належать:2 Безспосередній зв"язок із зовнішнім середовищем здійснює:3 Кістки черепа між собою з"єднані :4 Навколо очей розташовані м"язи:5 Хребет людини в нормі функціонально має кількість вигинів:

1 До стовбура мозку належать: 2 Безспосередній зв"язок із зовнішнім середовищем здійснює: 3 Кістки черепа між собою з"єднані : 4 Навколо очей розташовані м"язи: 5 Хребет людини в нормі функціонально має кількість вигинів:
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)До стовбура мозку належать: довгастий мозок, міст і середній мозок. 2)Соматична нервова система здійснює зв'язок організму із зовнішнім середовищем  3)Кости, образующие череп, соединены между собой при помощи непрерывных соединении. 4)Навколо очі розташовані три пари окорухових м'язів.  5)У нього розрізняють 4 вигини: два вперед — лордози (шийний і поперековий), два назад -кіфози (грудний, крижовий).