1. функція нервової системи що полягає у об*єднанні всіх клітин у єдину структурно-функціональну багатоклітинну систему: а)регуляторна б)інтеграторна в)іннераюча 2. гіперфункція гіпофіза: а)цукровий діабет б)зоб в)акромегалія ...

1. функція нервової системи що полягає у об*єднанні всіх клітин у єдину структурно-функціональну багатоклітинну систему: а)регуляторна б)інтеграторна в)іннераюча 2. гіперфункція гіпофіза: а)цукровий діабет б)зоб в)акромегалія г) карликовість
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Б) Інтеграторна 2. Г) Карликовість