1. Маса речовин, що вступили в хімічну реакцію :    а) дорівнює масі речовин, що утворилися в результаті реакції;    б) періодично змінюється під час хімічної реакції;    в) менша за масу речовин, що утворилися в результаті реа...

1. Маса речовин, що вступили в хімічну реакцію :     а) дорівнює масі речовин, що утворилися в результаті реакції;     б) періодично змінюється під час хімічної реакції;     в) менша за масу речовин, що утворилися в результаті реакції;     г) правильної відповіді немає. 2. Для позначення на письмі чотирьох молекул вуглекислого газу використовують      запис :     а) CO2      б) 3O2     в) 3CO2     г) правильної відповіді немає. 3. Приклади формул тільки складних речовин наведені у відповіді:      а) CuO ,  O2  ,  Cu;      б) HCl  ,  H2O  ,  Al2O3 ;      в) Al  ,  ;    Al2O3  ,  AlCl3 ;      г) правильної відповіді немає. ІІ рівень 4. Які явища називаються хімічними ? 5. Визначте валентність Сульфуру в сполуках :              H2S   ,   SO3  ,   SO2  ,  CaS . 6. Під час грози від блискавки загорілося дерево. Про які явища йде мова в цьому реченні ? Поясніть свою відповідь.   ІІІ рівень 7. Розставте коефіцієнти в схемах хімічних реакцій :     а)  Al + Cl2        AlCl3     б)  Al + H2SO4          Al2(SO4)3 + H2     в)  HCl          H2 + Cl2     г)  Fe2O3 + H2O           Fe(OH)3 8. Складіть формули оксидів Натрію,  Купруму(ІІ),  Алюмінію.     Обчисліть відносні молекулярні маси цих речовин. IV рівень 9. При реакції фосфору з киснем утворюється фосфор(V) оксид. Складіть рівняння хімічної реакції утворення цього оксиду.Обчисліть масові частки елементів в даній речовині.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
5.H2S(2),SO3(6),SO2(4),CaS(2) 7.А) 2AL+3CL2----->2ALCL3    Б) 2AL+3H2SO4----->AL2(SO4)3+3H2    B) 2HCL----->H2+CL2    Г) Fe2O3+3H2O----->2Fe(OH)3 8. Na2O,CuO,AL2O3 Mr(Na2O)=62,Mr(CuO)=98,Mr(AL2O3)=102 9.  4P+5O2----->2P2O5 Mr(P2O5)=142 массовая доля фосфора 62/142*100%=43,66% массовая доля кислорода 80/142*100%=56,34%