1. Підвісні потолки мали низьку якість. 2.Аптека працює круглу добу. 3. Закажіть зоши

1. Підвісні потолки мали низьку якість. 2.Аптека працює круглу добу. 3. Закажіть зошити у клітку та лінію. 4. Ціна на цейлоньський чьай збільшилась. 5. Договір укладено з володарем торгівельної марки Юнівер. 6. Товарні кредити від любого магазину, складу, фірми. 7. Філіал банка „Муніципальний” зна-ходиться за адресою: ул. Залізнична, 22.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Потрібно виправити помилки???? 1. Підвісні стелі.... 2. .... цілодобово. 3. Замовте.... 4. Ціна на цейлонський чай зросла. 5. марки ,,Юнівер'' 6. ...від будь-якого... 7. ..... банку...