1. Прочитай і запиши словосполучення, розкриваючи дужки та змінюючи слова. Виділи закінчення. 2. Яке слоло вживається тільки у формі множини? Підкресли його. Літо без холодних (дощ), ключ від (двері), біля великих (вікна), шк...

1. Прочитай і запиши словосполучення, розкриваючи дужки та змінюючи слова. Виділи закінчення. 2. Яке слоло вживається тільки у формі множини? Підкресли його. Літо без холодних (дощ), ключ від (двері), біля великих (вікна), шкірки від (апельсини), зібрати відро (яблука), назбирати кошик солодких ( полуниці), дев*ять (завдання).
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
дощів,дверей,вікон,апельсина, яблук,полуниць,завдань. 2)...