1) Що стало приводом до масових репресій 1930-х рр. у СРСР? 2) Коли відбувся перший показовий судовий процес над «ворогами народу»? 3) Які органи чинили масові репресії? 4) У якому році Й. Сталін установив свою одноосібну владу...

1) Що стало приводом до масових репресій 1930-х рр. у СРСР? 2) Коли відбувся перший показовий судовий процес над «ворогами народу»? 3) Які органи чинили масові репресії? 4) У якому році Й. Сталін установив свою одноосібну владу? 5) Яку конституцію називають Сталінською? 6) Розкрийте зміст поняття «масові репресії». 7) Коли була прийнята сталінська конституція в УРСР? 8) Яка соціальна група перебувала на верхівці радянської ієрархії? 9) Які основні класи суспільства визнавалися в СРСР? 10) Який прошарок радянського суспільства був найбільш безправним? 11) Масові репресії в УСРР розпочалися раніше чи пізніше, ніж в інших регіонах СРСР? 12) Назвіть три найгучніші показові судові процеси, що мали місце в УСРР.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Точно неизвестно. Официально- убийство С.М. Кирова. 2) Август 1936, Москва. 3) ВЧК-ОГПУ-НКВД 4) Не было такого. 5) Конституцию 1936 р. 6) Масштабные. Это не значит миллиарды. 7) В 1936 8) Социальных групп не было. Рабочий класс. Если ты об органе власти- Политбюро. 9) Не могу перевести, но как я понял, вопрос о классах. Рабочий класс и колхозники. 10) Пошли училку с этим вопросом. Серьёзно. Он провокационный. 11) Позже 12) Я не знаю. Можешь написать про УПА и т.п., но не стоит.